O nas

Kilka słów o nas Kim jesteśmy

Apartamenty Pellowski to wyjątkowe miejsce zapewniające Gościom noclegi w komfortowych warunkach zarówno w przypadku pobytu w celach turystycznych, jak i służbowych. Elegancki wystrój i kompleksowe wyposażenie zapewnią wygodny wypoczynek i wszystko, co niezbędne na krótki city-break czy dłuższy urlop.

 

Ważnym atutem naszych apartamentów jest doskonałe położenie w samym sercu zabytkowej części Gdańska, w odległości około 10 minut pieszo zarówno od Dworca Głównego, zabytkowej ulicy Długiej, słynnego Europejskiego Centrum Solidarności i Muzeum II Wojny Światowej oraz od najnowszego centrum handlowego Forum Gdańsk.

O nas

Poczujcie się nas Jak u siebie

Pellowski to nie tylko apartamenty, ale też możliwość wykupienia śniadania i skosztowania pysznych wypieków piekarni-cukierni Pellowski oraz aromatycznej kawy Pello Caffe. Blisko 100-letnia tradycja piekarstwa oraz dopracowane do perfekcji metody wypalania ziaren kawy zapewnią wyjątkowe doznania i udany poranek każdego dnia pobytu w naszych apartamentach.

 

Pragnąc zapewnić naszym Klientom najwyższy standard, zadbaliśmy o liczne udogodnienia. Każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, przestronną łazienkę i wygodną sypialnię. Zapewniamy też bezpłatne wi-fi i telewizję kablową.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Apartament ,,Pellowski” Justyna Pellowska

ul. Igielnicka 5m2
80-884 Gdańsk

ul. Katarzynki 7/5
80-884 Gdańsk

+48 602-165-700
rezerwacje@gdanskapartament.com